646 - Evert Fährm oljemålning

646 - Evert Fährm oljemålning
646 - Evert Fährm oljemålning
646 - Evert Fährm oljemålning
646 - Evert Fährm oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVERT FÄHRM (1901-1971), Kvinnoporträtt, osignerat, olja på duk, ca 85 x 65 cm

PROVENIENS: Evert Fährms ateljé

790259

2020-08-21