Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Öppet hav, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 82x130 cm

790265

2020-07-05