NK skrivbord

NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, sidobord, 1900-talets mitt, möjligen David Rosén, mahognyfanér, beslag i mässing, brickmärkt, höjd 73, 105x46 cm

Bruksslitage

790274

2020-07-03