Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
CABARE / ASK MED LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av blomster, diam 19, höjd ca 8 cm
Smärre slitage, nagg på lockknopp
790275
2020-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här