Cabare Kina

Cabare Kina
Cabare Kina
Cabare Kina
Cabare Kina
Cabare Kina
Cabare Kina
Cabare Kina
Cabare Kina
Cabare Kina
Cabare Kina
Cabare Kina
Cabare Kina

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

CABARE / ASK MED LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av blomster, diam 19, höjd ca 8 cm

Smärre slitage, nagg på lockknopp

790275

2020-07-10