Vicke Lindstrand

Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, figuriner, 2 st, eskimåer, Upsala Ekeby, glaserat stengods, höjd 22 respektive 32 cm

Smärre slitage, nagg

790279

2020-07-06