Duncan Fraser Mclea

Duncan Fraser Mclea
Duncan Fraser Mclea
Duncan Fraser Mclea
Duncan Fraser Mclea
Duncan Fraser Mclea
Duncan Fraser Mclea
Duncan Fraser Mclea
Duncan Fraser Mclea

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DUNCAN FRASER MCLEA (1841-1916): "Evening on a Highland Loch", signerad och daterad 91, olja på duk, ca 24,5x34,5 cm

Dubblerad

790283

2020-07-07