Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DUNCAN FRASER MCLEA (1841-1916): "Evening on a Highland Loch", signerad och daterad 91, olja på duk, ca 24,5x34,5 cm
Dubblerad
790283
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här