William Gill

William Gill
William Gill
William Gill
William Gill
William Gill
William Gill
William Gill
William Gill

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM WARD GILL (England, 1800-tal): "Waterfall in a Wooded Landscape", signerad W.Gill, olja på pannå, ca 18x13,5 cm

790286

2020-07-07