Golvurna Kina

Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVURNA, med lock, Kina, 1800-tal, polykrom dekor med drakar, porslin, höjd ca 47 cm ex sockel

Smärre slitage, nagg

790291

2020-07-06