Axel Lindman,

Axel Lindman,
Axel Lindman,
Axel Lindman,
Axel Lindman,
Axel Lindman,
Axel Lindman,
Axel Lindman,
Axel Lindman,

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

AXEL LINDMAN (1848-1930): Kustvy, signerad Axel Lindman, 23, olja på duk, 45x75 cm

PROVENIENS:
Fritzes Kungliga hovbokhandel, Stockholm

Duklagning

790300

2020-07-07