Klubbat för:
9 400 SEK
10 000 SEK
AXEL LINDMAN (1848-1930): Kustvy, signerad Axel Lindman, 23, olja på duk, 45x75 cm
PROVENIENS:
Fritzes Kungliga hovbokhandel, Stockholm
Duklagning
790300
2020-07-07