Rolf Lidberg figuriner 3 st

Rolf Lidberg figuriner 3 st
Rolf Lidberg figuriner 3 st
Rolf Lidberg figuriner 3 st
Rolf Lidberg figuriner 3 st
Rolf Lidberg figuriner 3 st
Rolf Lidberg figuriner 3 st
Rolf Lidberg figuriner 3 st
Rolf Lidberg figuriner 3 st
Rolf Lidberg figuriner 3 st
Rolf Lidberg figuriner 3 st
Rolf Lidberg figuriner 3 st
Rolf Lidberg figuriner 3 st
Rolf Lidberg figuriner 3 st
Rolf Lidberg figuriner 3 st

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF LIDBERG (1930-2005): figuriner, 3 st, troll, konstmassa, höjd ca 14-30 cm

Slitage, torrsprickor, stötskador

790302

2020-07-06