Dockor 3 st

Dockor 3 st
Dockor 3 st
Dockor 3 st
Dockor 3 st
Dockor 3 st
Dockor 3 st
Dockor 3 st
Dockor 3 st
Dockor 3 st
Dockor 3 st

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKOR, 3 st, föreställande geishor, textil samt plast, 1900-talets andra hälft, höjd ca 20-43 cm

Smärre slitage, stötskador

790311

2020-07-06