Tillbaka till katalog
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beskrivning
TISSOT, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, originalläderband samt spänne i gulddoublé, diameter 33 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
790314
Datum:
2020-07-07