Tillbaka till katalog

Tissot SeastarSeven herrarmbandsur

Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

Beskrivning

TISSOT, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, originalläderband samt spänne i gulddoublé, diameter 33 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

790314

Datum:

2020-07-07