Jacqueline Gougis oljemålning

Jacqueline Gougis oljemålning
Jacqueline Gougis oljemålning
Jacqueline Gougis oljemålning
Jacqueline Gougis oljemålning
Jacqueline Gougis oljemålning
Jacqueline Gougis oljemålning
Jacqueline Gougis oljemålning
Jacqueline Gougis oljemålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACQUELINE GOUGIS (född 1926): "La masion fleurie du jardinier", signerad J Gougis. olja på duk, 61x50 cm

790318

2020-07-07