Ellen Palm

Ellen Palm
Ellen Palm
Ellen Palm
Ellen Palm
Ellen Palm
Ellen Palm
Ellen Palm
Ellen Palm

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

ELLEN PALM (1888-): "Place Grimaldi - Frankrike", signerad och daterad Ellen Palm 45, blandteknik, ca 36x44 cm

790320

2020-07-07