Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, rokoko, 1700-tal, fanérat i mahogny, intarsiadekor med schackbräde, höjd 71, 77x41 cm

Fanérskador, renoverat, slitage

790323

2020-07-04