Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, så kallad filbunke, 1700 / 1800-tal, gröntonat glas, omvikt kant, puntelmärke, diameter 23 cm, höjd 10 cm
Åldersrelaterat slitage med tillverkningsdefekter
790326
2020-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här