Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, så kallad filbunke, 1700 / 1800-tal, gröntonat glas, omvikt kant, puntelmärke, diameter 23 cm, höjd 10 cm

Åldersrelaterat slitage med tillverkningsdefekter

790326

2020-08-16