Brita von Sydow Södöö oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITA VON SYDOW SÖDÖÖ (1884-1959): Blomsterstilleben, signera och daterad -48, olja på duk, 55x61 cm

790327

2020-07-07