Figurin, 1970-tal

Figurin, 1970-tal
Figurin, 1970-tal
Figurin, 1970-tal
Figurin, 1970-tal
Figurin, 1970-tal
Figurin, 1970-tal
Figurin, 1970-tal
Figurin, 1970-tal
Figurin, 1970-tal
Figurin, 1970-tal
Figurin, 1970-tal
Figurin, 1970-tal

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, 2 st, Capodimonte, föreställande rytande leopard med unge, handmålad, porslin Italien, 1970-tal, höjd ca 15-59 cm

Smärre slitage, en tand med nagg

790330

2020-07-06