Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SELTERGLAS, 10 st, 1900-tal, böhmisk stil, klarglas med indragen midja samt slipad dekor av fåglar och blommor, höjd 9, 5 cm.
Åldersrelaterat smärre slitage, ett glas med naggad kant.
790332
2020-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här