Selterglas

Selterglas
Selterglas
Selterglas
Selterglas
Selterglas
Selterglas

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SELTERGLAS, 10 st, 1900-tal, böhmisk stil, klarglas med indragen midja samt slipad dekor av fåglar och blommor, höjd 9, 5 cm.

Åldersrelaterat smärre slitage, ett glas med naggad kant.

790332

2020-08-16