1608 - Tillbringare England

1608 - Tillbringare England
1608 - Tillbringare England
1608 - Tillbringare England
1608 - Tillbringare England
1608 - Tillbringare England
1608 - Tillbringare England

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TILLBRINGARE, i form av kvinnofigur, flintgods, England, 1800-/1900-tal, höjd ca 27 cm

Bruksslitage, hårspricka

790333

2020-08-23