Ann Edholm färglitografi

Ann Edholm färglitografi
Ann Edholm färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANN EDHOLM (född 1953): Komposition IV, signerad och daterad Ann Edholm 2015, numrerad EA, färglitografi, bladmått 73,5x59 cm

790340

2020-07-05