Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VAS, Kina, 1800/1900-tal, hänklar i brun glasyr, dekor i underglasyrblått, höjd ca 44 cm
Sprickor, nagg samt slitage
790350
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här