Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, Kina, 1800/1900-tal, hänklar i brun glasyr, dekor i underglasyrblått, höjd ca 44 cm

Sprickor, nagg samt slitage

790350

2020-07-11