Lodbössa med kruthorn

Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn
Lodbössa med kruthorn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, (3), 1800-tal, med två kruthorn samt kulhållare, längd ca 110 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage

790357

2020-07-11