Sideboard Hugo Troeds

Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, Hugo Troeds, Bjärnum, 1960-tal, fanerad med teak, höjd ca 94, 180x43 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

790359

2020-07-11