2 000 SEK
3 000 SEK
SIDEBOARD, Hugo Troeds, Bjärnum, 1960-tal, fanerad med teak, höjd ca 94, 180x43 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
790359
2020-07-11