Ed Finnell fotografi föreställande Led Zeppelin

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Graffiti Tour", Los Angeles 25 mars 1975, signerad samt numrerad 1/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,6x50,8 cm

Oramad

790360

2020-07-11