Öronlappsfåtöljer
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1-par, 1930/40-tal, armlän samt ben i bonad björk, stoppad textilklädsel med mönstrad samt pärlspikad dekor, resårbotten med sadelgjord, sitthöjd ca 45, rygghöjd ca 100 cm
Visst slitage kring armlän samt vid klädsel
790365
2020-07-11