Öronlappsfåtöljer

Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1-par, 1930/40-tal, armlän samt ben i bonad björk, stoppad textilklädsel med mönstrad samt pärlspikad dekor, resårbotten med sadelgjord, sitthöjd ca 45, rygghöjd ca 100 cm

Visst slitage kring armlän samt vid klädsel

790365

2020-07-11