Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tidigt 1900-tal, patinerad brons, höjd ca 32 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

790370

2020-07-11