Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ/SEKRETÄR, sekelskifte 18/1900-tal, nyrenässans. s.k herrbyrå, 7 utdragbara lådor, stomme i mahognyfanér och rot, beslag i mässing , höjd ca 162, bredd 80, djup 56 cm, nyckel saknas

Smärre slitage, mindre fanerskador

790371

2020-07-11