ANDERS PEHRSON Bumlng golvlampa
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS PEHRSON, "Bumling", golvslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, vitlackerad metall, ställbar skärm , höjd ca 120 cm
Slitage kring stomm, ej funktonstestad, Sav garanterar ej funktionen
790376
2020-07-11