ANDERS PEHRSON Bumlng golvlampa

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS PEHRSON, "Bumling", golvslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, vitlackerad metall, ställbar skärm , höjd ca 120 cm

Slitage kring stomm, ej funktonstestad, Sav garanterar ej funktionen

790376

2020-07-11