Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, mahognyfanér, höjd ca 52, 165x54 cm

Bruksslitage, enstaka märken vid toppskiva

790383

2020-07-06