Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, mahognyfanér, höjd ca 52, 165x54 cm
Bruksslitage, enstaka märken vid toppskiva
790383
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här