Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, djuphäftade, pärlspikade, mönstrad textil klädsel, sitthöjd ca 40, bredd 82 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

790385

2020-07-09