Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, djuphäftade, pärlspikade, mönstrad textil klädsel, sitthöjd ca 40, bredd 82 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
790385
2020-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här