Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, 1900-talets andra hälft, förgylld, 2 ljusarmar i mässing, flerdelat spegelglas, fasettslipat, ca 63x52 cm

Smärre slitage

790391

2020-07-06