Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Skulptur, dalahäst, svärtat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2016, höjd 33,5 cm, längd ca 32 cm
Ena benet med skada
790393
2020-07-05