Andreas Wargenbrant dalahäst gjutjärn

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Skulptur, dalahäst, svärtat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2016, höjd 33,5 cm, längd ca 32 cm

Ena benet med skada

790393

2020-07-05