Gunnar Nylund figuriner

Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

GUNNAR NYLUND, figuriner i form av fåglar, 3 st, keramik, polykrom glasyr, Rörstrand, signerad R Sweden GN, höjd ca 16-20 cm

Smärre slitage, ett större nagg

790396

2020-07-06