Andreas Wargenbrant dalahäst på sockel

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): dalahäst på lös stensockel, skulptur, grönpatinerad brons, monogramsignerad och daterad 2016, längd 9 cm, höjd 10cm, stensockel höjd 3, 16x12 cm

790397

2020-07-05