Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): dalahäst på lös stensockel, skulptur, grönpatinerad brons, monogramsignerad och daterad 2016, längd 9 cm, höjd 10cm, stensockel höjd 3, 16x12 cm
790397
2020-07-05