Aktiebrev

Aktiebrev
Aktiebrev
Aktiebrev
Aktiebrev
Aktiebrev
Aktiebrev
Aktiebrev
Aktiebrev

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

AKTIEBREV, "The Pennsylvania railroad company", daterade 6 januari 1956, baksida med stämplar, ca 20x29

Visst slitage, mittveck

790401

2020-07-06