73 - Oidentifierad konstnär helsingborgsmotiv

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), motiv med Helsingsborgs hamninlopp med gamla parapeten och fyren, olja på duk, ca 46 x 73 cm

790406

2020-08-21