74 - Oljemålning över Helsingborgs hamninlopp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), Vy över Helsingborgs hamninlopp med gamla parapeten och fyren, signerad Brink, olja på duk, ca 61 x 88 cm

790407

2020-08-21