75 - Oljemålning från gamla Helsingborg

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), Stortorget i Helsingborg med gamla rådhuset, olja på duk, ca 76 x 54 cm

790408

2020-08-21