76 - Oljemålning med motiv från gamla Helsingborg

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), Vy över Helsingborgs hamninlopp med gamla parapeten, fyren och ångfärjan Kvick, olja på duk, ca 54 x 76 cm

790409

2020-08-21