77 - Oljemålning från gamla Helsingborg

Såld för:

9 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), vy söderifrån över gamla Helsingborg med bl a tegelbruket och Kärnan, olja på duk, ca 51 80 cm

Kreckeleringar, skador

790410

2020-08-21