77 - Oljemålning från gamla Helsingborg
Klubbat för:
9 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), vy söderifrån över gamla Helsingborg med bl a tegelbruket och Kärnan, olja på duk, ca 51 80 cm
Kuntoraportti
Kreckeleringar, skador
790410
Päivämäärä:
2020-08-21