79 - Oljemålning från gamla Helsingborg

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), Helsingborgs hamninlopp med gamla parapeten, fyren och ångfärjan Kvick, olja på duk, ägarmärkning á tergo, ca 48 x 68 cm

790412

2020-08-21