80 - Oljemålning från gamla Helsingborg

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), Gamla rådhuset vid Stortorget i Helsingborg, olja på duk, ca 76 x 54 cm

Dukskador / färgbortfall

790413

2020-08-21