Klubbat för:
13 000 SEK
6 000 SEK
FOLKE BENSOW (1886-1971): "Taburett nr. 2", gavlar, 1 par, Näfveqvarns Bruk, formgiven 1920-tal, gjutjärn, svartlackade, sitthöjd ca 44, bredd 47, höjd 50 cm
Färgbortfall, rost, slitage
790418
2020-07-08