Silverparti

Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SILVER, 22 dlr, 1900-tal, dryckeskanna i miniatyr, 2 kaktänger, sockertång, sex moccaskedar smat 12 teskedar, längd 4-16,5 cm, total vikt 255 g

Bruksslitage, en moccasked med skada.

790421

2020-08-09