Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 1 par, porslin, märkta Neapel, höjd ca 9 cm
URNA med hänklar, porslin, märkta Dresden, polykrom blomsterdekor, höjd ca 10 cm
Slitage, nagg
790423
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här