Figuriner Neapel

Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 1 par, porslin, märkta Neapel, höjd ca 9 cm
URNA med hänklar, porslin, märkta Dresden, polykrom blomsterdekor, höjd ca 10 cm

Slitage, nagg

790423

2020-07-06