942 - Kryddskåp

942 - Kryddskåp
942 - Kryddskåp

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

KRYDDSKÅP, 3 st, olika träslag. lådor märkta med kryddnamn, höjder 25 till 45 cm

Slitage, skador

790426

2020-08-22