Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
800 SEK
KRYDDSKÅP, 3 st, olika träslag. lådor märkta med kryddnamn, höjder 25 till 45 cm
Slitage, skador
790426
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här